HABER /  GÜNCEL

AK Parti milletvekilinin odasında dikkat çeken detay! Hepsinde var

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı devam ederken zeytin dalı da siyasitçilerin ilgi odağı oldu. AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı, 6'ncı Olağan İl Kongresi için zeytin fidanlı davetiye gönderdi. Bütün AK Partili vekillerin odasında zeytin dalı var.

25 Şubat Pazar günü Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda 6'ncı Olağan İl Kongresi gerçekleştirilecek.

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, kongre için Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’na işaret eden özel bir davetiye hazırladıklarını belirtti.

Şemsettin Ceyhan, “Kongremiz için bir zeytin fidesi hazırladık. Üzerinde Başbakanımız Binali Yıldırım’ın yer aldığı kartvizit şeklinde bir davetiye var.

Fidenin ambalajı üzerinde Kocaeli’yi simgeleyen silüetler var. Bunun yanı sıra bu Zeytin fidesinin nasıl ekileceği ve nasıl bakılacağıyla ilgili bir broşür de koyacağız. İlçe teşkilatlarımız çeşitli STK’lara bu davetiyeyi dağıtacak” açıklamasında bulundu.

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın hazırladığı zeytin fidanı davetiyeleri TBMM’deki AK Parti Milletvekillerine de ulaştırıldı.

ÖNCEKİ HABERLER
Eşref Fakıbaba'dan 'Afrin'de destan' açıklaması
Acun Ilıcalı "Kalbimiz Afrin'de"
O ülke açıkladı: 2,5 milyon kişi Türkiye'ye gelecek
Asena Toprak kimdir tescilli güzel Murat Kurşun ilişkisi
Genel Cerrahi hangi hastalıklara bakar?
Tüp bebek aşamaları blastosist transferi nedir düşük ihtimali yüksek mi?
Yorumlar 8 yorum