BIST 1.454
DOLAR 8,48
EURO 10,28
ALTIN 508,05
MEDYA

Afili Aşk 1. bölüm fragmanı

Afili Aşk dizisi 1. bölümüyle 12 Haziran 2019 Çarşamba akşamı Kanal D'de olacak. Afili Aşk'ın bu hafta yayınlanacak ilk bölümünde neler yaşanacak?

Afili Aşk 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Afili Aşk'ın ilk bölümünde neler yaşanacak? Afili Aşk 12 Haziran 2019 Çarşamba akşamı Kanal D'de...

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yeyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Canevim 1. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Vuslat 20. bölüm fragmanı sezon finali
Çarpışma 23. bölüm ön izleme
Kuzgun 15. bölüm 2. fragmanı
Leke 6. bölüm 3. fragmanı
Kütahya'da korkunç görüntüler Döner bıçağı ile saldırdı
Bahçeli klasik aracıyla Ankara sokaklarında...
İstanbul'da polisin hamlesi şüphelileri şaşkına çevirdi
Tekirdağ Malkara'daki cinayet ilçeyi ayağa kaldırdı
Yorumlar