BIST 1.034
DOLAR 7,23
EURO 8,60
ALTIN 479,15
HABER /  GÜNCEL

Adnan Oktar'a feda ederim diyen kadın bakın kim çıktı!

Adnan Oktar'ın gözaltına alınmasından sonra emniyet müdürlüğü önünde bir grup eylem yapmıştı. Oktar'ın hiçbir suça karışmadığını ileri süren kalabalık, taciz iddialarının da iftira olduğunu belirtmişti. Eylemde 'Milyar tane evladım olsa, Oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim' diyen kadının dikkat çekmişti. O kadının kim olduğu ortaya çıktı.

Abone ol

Adnan Oktar'ın müridleri tarafından kandırılmaya çalışılan bir genç kız yaşadıklarını anlattı. Adnan Oktar örgütündeki Nursel Tekin ve iki oğlunun kendisine tuzak kurmaya çalıştığını iddia eden kızın anlattıkları kan dondurdu.

Öte yandan Nursel Tekin'in adliye önünde eylem yapıp 'Milyar tane evladım olsa, Oktar ve arkadaşlarının yoluna feda ederim' diyen isim olduğu ortaya çıktı.

Adnan Oktar örgütündeki Nursel Tekin ve iki oğlu ile ilgili genç kızları ağlarına düşürmeye çalıştıkları, yerine göre başörtülü giyinip mutaassıp bir aile görünümü, yerine göre cemiyet hayatına mensup bir aile görünümüyle yaptıkları...Mağdur kızın anlattıkları şoke edici nitelikte.

,

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul ve Ankara için meteoroloji alarmı! Dolu söylentisi gerçek mi?
Kılıçdaroğlu 'Ke-mal' ifadesini affetmemiş
Kozmik Odada Kumpas davasında flaş gelişme
Saz ustası Hayri Dev hayatını kaybetti
Burs kazanan 70 bin öğrenci kim? MEB bursluluk sorgu ekranı açıldı
Uğurtan Sayıner evli mi eşi ve çocukları Tansu ve Hande kimdir?
Yorumlar 1 yorum