HABER /  AK PARTİ

Abdulhamit Gül'den seçmeni 31 Mart uyarısı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Ankara'nın Mamak ilçesinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse için destek istedi. 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, 31 Mart seçimklerinin ülke için projesi olanlarla tek vaadi AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan gitsin diyenler arasında yapılacak bir tercih olduğunu söyledi.

Gül, Mamak ilçesi Boğaziçi Mahallesi'ndeki AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ni ve mahalle esnafını ziyaret etti, vatandaşlara karanfil dağıttı.

Vatandaşlarla fotoğraf çektiren Gül, 31 Mart seçimlerinde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ve Mamak Belediye Başkan Adayı Murat Köse için destek istedi. 

Bu seçim A partisi, B partisi meselesi değil, bu seçim Türkiye'ye hizmet etmek için yola çıkanlar ve projesi olanlar ile bir projesi olmayıp, tek vaadi 'AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan gitsin.' diyenler arasında yapılacak bir tercihtir.

"ERDOĞAN BALON FİYATLARI SÖNDÜRMÜŞTÜR"

Gül, Türkiye'de seçime giderken yine birilerinin, seçmenin zihnini bulandırmaya, milletin seçimdeki iradesini manipüle etmeye yönelik oyunlara başladığını belirterek, "Bu seçimde de yine vatandaşımızın sofrasına gözünü dikerek bir takım algı operasyonlarına giriyorlar. Tarlada aldım iki liraya, pazardan aldım 20 liraya, işi doruğa çıkardılar. Çiftçi, üretici kardeşim getiriyor 1-2 lira, ben pazarda alırken niye 15'e, 20'ye çıkıyor? Sayın Cumhurbaşkanımız bu balon fiyatları söndürmüştür, almış olduğu kararlarla hükümetimiz vatandaşımızın cebine uzatılan ele müdahale etmiştir." dedi.

31 MART SEÇİMLERİ İÇİN UYARDI

Cumhuriyet tarihi boyunca yapılmayan işlerin Erdoğan liderliğinde yapıldığını kaydeden Gül, "O yüzden Recep Tayyip Erdoğan'a saldırıyorlar. Başarılı olduğu için saldırıyorlar." değerlendirmesini yaptı. 

Eğitim, sağlık, ulaşım alanında gelinen noktaya dikkati çeken Gül, şunları söyledi:

"Daha iyisini yine biz yaparız. Elbette eksikliklerimiz var ama esikliklerimizi de tamamlamak için sizlerden destek istiyoruz. Bu seçim A partisi, B partisi meselesi değil, bu seçim Türkiye'ye hizmet etmek için yola çıkanlar ve projesi olanlar ile bir projesi olmayıp, tek vaadi 'AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan gitsin.' diyenler arasında yapılacak bir tercihtir." 

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Kitaptaki KDV oranını sıfırlayan tasarı yasalaştı
Ankara'da 'Piston' operasyonu!
Kocaeli'de çukurda 50 yıllık top mermisi bulundu
Maduro Brezilya sınırını kapatma kararı aldı
Soylu: Çıkar çıkmaz avlamazsak namerdiz!
Hakkari'de PKK'lı teröristlere ait silah ve mühimmat ele geçirildi
Yorumlar 1 yorum