BIST 10.680
DOLAR 32,92
EURO 35,30
ALTIN 2.454,64
HABER /  GÜNCEL

500 gram altını kaybettikleri yerde nöbet tutuyorlar

ZEYTİNBURNU'nda, Zekiye Çiçek ile Nezir Çiçek çifti, 500 gram ağırlığındaki altınlarını kaybettikleri parkta, geri getirilmesi umuduyla nöbet tutuyor.

Abone ol

Zeytinburnu'nda oturan 58 yaşındaki Zekiye Çiçek, 19 Eylül'de alışveriş yapmak için evinden çıktı. Çiçek, hem oğlunun düğünü için biriktirdiği hem de gelinlerine ait olan yaklaşık 500 gram ağırlığındaki altınları da evden çalınmaması için yanına aldı.

POŞETE SARILI ALTINLARI BANKTA UNUTTU: Alışverişin ardından Telsiz Mahallesi'ndeki Ziya Gün Parkı'na giden Çiçek, dinlenmek için buradaki banklardan birine oturdu. Bir süre sonra parktan ayrılıp evine gelen Çiçek, iddiaya göre poşetin içine sarılı bulunan altınları bankta unuttu.

Parka geri dönüp oturduğu bankta altınlarını bulamayan Çiçek, ailesiyle birlikte polis merkezine başvurdu. Zekiye Çiçek ve eşi Nezir Çiçek, altınların geri getirilmesi umuduyla olayın yaşandığı günden bu yana parka giderek, nöbet tutuyor.

ALTINLARI GETİRENE İKİ ÇİFT BİLEZİK VE BİR MİKTAR PARA
Nezir Çiçek, kaybedilen altınları bulup getirene ödül olarak iki çift bilezik ile bir miktar para vereceğini belirterek, "Biz gece gündüz altınların kaybolduğu bu parkta bekliyoruz. Altınları bulup getiren kişiye gerekeni yapmaya hazırız. Yeter ki altınlarımız bulunsun." dedi.