BIST 4.958
DOLAR 18,63
EURO 19,57
ALTIN 1.063,16
GÜNCEL

5 yaşındaki çocuk dehşeti yaşadı!

Romanya'da 'noel baba' kostümlü bir adam 5 yaşındaki çocuğa dehşeti yaşattı. 5 yaşındaki erkek çocuğunun amcası olduğu belirtilen adamın yer aldığı görüntülerde, 'noel baba' kostümlü adam küçük çocuğu elindeki sopayla korkutuyor.

Olay Romanya'da yaşandı. 5 yaşındaki erkek çocuğunun amcası olduğu belirtilen adamın yer aldığı görüntülerde, 'noel baba' kostümlü adam küçük çocuğu elindeki sopayla korkutuyor. Büyük bir dehşet yaşayan küçük çocuk yaşadığı korkudan dolayı olduğu yerde kalıyor. Çocuğun amcası olduğu öğrenilen 40 yaşındaki adamın bu görüntüleri sosyal medyaya düştü. Yaşanan bu görüntüler sonrasında çocuğa disiplin öğretmek amaçlı böyle bir davranışın yapıldığı savunuldu. Videonun ilerleyen kısımlarında 40 yaşındaki adam, çuvaldan çıkardığı hediyeyi çocuğa verdi. Ancak çocuğun yaşadığı şokun etkisinde kalıdığı görülüyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler