eposta yazdır zoom+ zoom-

Zor günler geçiren Kibariye: Taş gibiyim!

Zor günler geçiren Kibariye: Taş gibiyim!

Son dönemde eşinin ihanet haberleriyle sık sık gündeme gelen Kibariye, Kıbrıs konserinde "Gencim, güzelim hala taş gibiyim." diyerek adeta gönderme yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 04-09-2018 12:44 - Güncelleme: 04-09-2018 13:00

Kibariye, önceki gün Kıbrıs'ta sahne aldı. Kendinden 21 yaş küçük eşi Ali Küçükbalçık'ın ihaneti ve borçlarıyla zor günler geçiren Kibariye, konserde "Gencim, güzelim hala taş gibiyim" diyerek hakkında konuşan kişilere adeta gönderme yaptı.

Güçlü sesi ve başarılı yorumuyla izleyicileri büyüleyen Kibariye, "Bir tek sesimle para kazanıyorum bana dua edin Allah beni sizin başınızdan sizi de benim başımdan eksik etmesin" dedi. "Gencim güzelim hala taş gibiyim" diyerek yıllara meydan okuyan şarkıcı yaptığı esprilerle kendisini dinlemeye gelen sevenlerini güldürmeyi başardı.

"BİLMEM NELER İÇİN YUVAMI YIKMAM"
Eşinin harcamaları yüzünden ev kredisini ödeyemediği söylentilerine ve evliliğine dair açıklamalar yapan Kibariye, "Şükür, çalışıyorum ve eksiklerimi alıyorum. Bazı sıkıntılar oldu ama hepsi geçti, gitti. Ben ve çocuğum mutluyuz. Babası, evlenirken kızımın kırmızı kurdelesini bağlayacak. Hiçbir zaman 'bilmem neler' için yuvamı yıkmam. Önemli olan, hataları tekrarlamamaktır. Evliliğime sahip çıktım. Yuvayı dişi kuş yaparmış. Romanca'da şöyle derler; 'Kofti bir durum yok her şey sebai dü...' Yani iyi." diyerek iddialara son noktayı koymuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Zor günler geçiren Kibariye: Taş gibiyim! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro