eposta yazdır zoom+ zoom-

Zeybek DP'yi sandıkta böyle uçurdu

Zeybek DP'yi sandıkta böyle uçurdu

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, Kocaeli'nde partisinin oy oranını açıkladı

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-05-2011 23:41 - Güncelleme: 16-10-2015 02:52

 

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, iki ay önce parti genel merkezindeki odasında dinleme cihazı olan 'böcek' bulduklarını, büyük bir korku yaşadıklarını ifade etti.

12 Haziran genel seçimleri öncesinde Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) ile ittifak yapan DP Genel Başkan Namık Kemal Zeybek, Kocaeli'ye geldi. Cumhuriyet Parkı yanında bulunan İzmit Lisesi`nin önünde parti otobüsünden inerek kendini bekleyen Kocaeli teşkilatıyla selamlaşan Zeybek, Fethiye Caddesi ve Kuyumcular Çarşısı`ndan Yürüyüş Yolu`na gidtti. Belsa Plaza önüne park edilen seçim otobüsünden halka seslendi. Türkiye genelinde yüzde 51`in üzerinde oy beklediklerini, Kocaeli`den bu oranın daha üzerinde oy beklediklerini dile getirdi.

GENEL MERKEZDE BÖCEK BULUNDU

Bir ay önce genel merkezdeki odasında iki böcek bulduklarını söyleyen Zeybek, halkın izlenme ve dinlenme korkusu yaşadığını belirtti ve “Eskiden tahta kuruları vardı. Şimdi böcekler yaygın. Bu bir felaket. DDT ile tahta kurularından kurtulduk. İnşallah bir ilaç çıkar da böcekleri de kurutur. Ülkeyi böceklerden kurtarmak istiyoruz.” diye konuştu.

Kendi iktidarlarında yaptıklarından bahseden Zeybek, AK Parti`yi eleştirdi, iktidarın tarım ve hayvancılığı bitirmeye çalıştığını, üretimin durmasını istediğini ileri sürdü. Zeybek, iktidara geldiklerinde işçi, emekli ve memura yüzde 50 zam yapacaklarını ve orta direği güçlendireceklerini söyledi. Açılış afişlerini de gördüğünü belirten Zeybek, şöyle konuştu: “Simitçi gel benim tezgahı aç dese, gelip onun açılışını da yapacaklar. Gelsinler yandaşlarıyla birlikte DP`ye oy versinler. 12 Haziran`da ampülü kır at. İkinci sırada kırata oy at. Ampülü artık çöpe at yeter de."


 

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro