Yürekleri ağza getiren olay! Timsahların arasına düştü

Gerçekleşmesi gereken şova göre Womer, timsahları kzıdıracak hareketler sergileyecek, ardından da kızgın timsahların üzerinde sallanmaya başlayarak vahşi doğanın en korkunç hayvanlarından birine nasıl kafa tuttuğunu gösterecekti. Ancak gösteri bu şekilde ilerlemedi.

Her anı kayda alınan gösterinin en tehlikeli anı başlamak üzereydi. Womer, bir ipe tutunup timsahların üzerinde sallanacaktı. Tam sallanmaya başladığında ise beklenmedik şekilde ip koptu ve Womer timsah dolu havuza düştü. Herkesin büyük korku yaşadığı anlar cep telefonlarıyla kayda alındı. Neyseki bu kaza yaşanırken timsahlar aç değildi. Sonu faciayla bitecek kazayı küçük sıyrıklarla atlatarak kurtulmayı başardı. Kazanın ardından konu ile ilgili açıklama yapan Womer, 'Bu tarz gösteriler yapmayı çok seviyorum. Yaptığı tehlikeli gösterilerle kendimi gerçek hayatta Indiana Jones filmini yaşıyormuş gibi hissediyorum' dedi.

Timsahları pek çok ailenin çocuklarını sevdiğinden daha çok sevdiğini söyleyen Womer, sosyal medyada paylaşılan görüntüleri sayesinde kısa sürede viral haline geldi.

  • Dünya 06 Aralık 2018 07:40
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Yürekleri ağza getiren olay! Timsahların arasına düştü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro