MEDYA

Yemekteyiz masasında edepsizlik Tayfun Arslan şok etti

TV8'in Yemekteyiz yarışmasında Tayfun Arslan isimli yarışmacı 'edep sınırlarını' aşan rezil tavırları ile rezil bir kavgaya imza attı.

Yemekteyiz yarışmasınının bu haftaki arızalı yarışmacısı Tayfun Arslan, 3. günde masayı karıştırdı. Haddini aşan yorumlar yapan Tayfun Arslan bırakın kadın yarışmacıları erkekleri bile ağlattı. Onur Büyüktopçu ilk kez bu kadar çok sinirlenirken Yemekteyiz masasında ilk kez bu kadar büyük bir olay yaşandı.

Yemekteyiz'in ilk gün yarışmacısı olan Tayfun Arslan, kendi gününü atlattıktan sonra akıllara zarar bir karaktere büründü. Katıldığı masalarda agresifliği ve edep sınırlarını aşan tavırları ile sivrilen Tayfun Arslan 3. günde Yemekteyiz'in en utanç verici kavgalarından birine imza attı.

Yarışmacılardan Biricik Kırbay, Tayfun Arslan'ın edep sınırlarını aşan tavrına, "Haddinizi aşıyorsunuz" diyerek müdahale edince akıllara zarar olay patlak verdi. Tayfun Arslan, annesi yaşındaki Biricik Kırbay'a, "Bayan çok bilmiş yine konuştu" diyerek şok bir karşılık verdi.

İşte TV8 ekranında izleyiciyi şoke eden kavga...

Sitene Ekle
Yorumlar 6 yorum