MEDYA

Gülben Ergen ünlü yapımcıyla aşk mı yaşıyor? İşler arap saçına döndü

Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında Gülben Ergen'in ünlü yapımcı Örfi Bilgin'le, Ergen'in eski sevgilisi Burak Törer'in de Bilgin'in eski sevgilisi Emsal Doğan'la aşk yaşadığı iddia edildi.

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında gündeme gelen Gülben Ergen'in ünlü yapımcı Örfi Bilgin'le aşk yaşadığı iddiası, magazin gündemine bomba gibi oturdu. Fakat ilerleyen dakikalarda ortaya atılan iddialar, olayı giderek karmaşık bir hale getirdi.

Ece Erken ve Bircan Bali'nin sunuculuğunu yaptığı programda, aynı zamanda Ergen'in eski sevgilisi Burak Törer'in de Örfi Bilgin'in eski sevgilisi Emsal Doğan'la birlikte olduğu iddia edildi. Yine Örfi Bilgin'in sık sık Ergen'le yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Yeşim Salkım'ın magazin programının yapımcılığını üstlendiği de gündeme geldi.

İyice içinden çıkılmaz bir hal alan bu iddiaların ardından Örfi Bilgin, yayına telefonla bağlanarak Bali ve Erken'e sitem etti. Gülben Ergen'i yaklaşık 1 yıldır tanıdığını söyleyen Bilgin, "Çok da severim kendisini. Bana zararı olmaz. Lütfen biraz daha dikkatli yayınlar yapalım" diyerek aşk iddialarını yalanladı.

Sitene Ekle
Yorumlar