eposta yazdır zoom+ zoom-

Yıldırım: Kimi millet için yürür kimi de ...

Yıldırım: Kimi millet için yürür kimi de ...

Binali Yıldırım, kimisinin millet için yürüdüğünü kimisinin de boşa yürüdüğünü ifade ederek CHP Lideri'ne göndermede bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-06-2017 13:53 - Güncelleme: 24-06-2017 13:53

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'da doğru başlatttığı yürüyüş 10. gününe girdi.

Milletvekilleri ve partililerle birlikte Adalet Yürüyüşü adı altında yollara düşen Kılıçdaroğlu, 23 günün sonunda İstanbul'a ulaşmayı hedefliyor.

Başbakan Binali Yıldırım, CHP Lideri'nin yürüyüşüne ilişkin açıklamalarda bulundu.

"KİMİSİ MİLLET İÇİN YÜRÜR KİMİSİ BOŞUNA YÜRÜR"

Yürümeden yürümeye fark olduğunu belirten Başbakan Yıldırım, Kılıçdaroğlu'nun boşa yürüdüğünü ima etti.

Yıldırım, "Yürümeden yürümeye fark var, kimisi millet için yürür, kimisi boşuna yürür. Nereye gideceğini bilmezsen yol seni bildiği yere götürür." şeklinde konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yıldırım: Kimi millet için yürür kimi de ... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Hakan ERDEN 24 Haziran 2017 19:20 İktidar bugün, içeride-dışarıda bu kadar sorunla uğraşıyor. Özellikle dış meselelerin bir kısmı çok ciddi, memleket meselesi babından. Hâttâ memleketin bekası düzeyinde. Yani adamların işleri başından aşkın, hepsi canını dişine takmış, memleket için var gücüyle çalışıyor, bir de chp'nin 'gündem değiştirme' egosuyla tertiplediği 'yürüyüş' tiyatrosuyla uğraşmak zorunda kalıyor. Arkadaş, ben hükumette olsam Vallahi de aklımı çıldırırdım, Billahi de.. Çoktan, KK ve ekibini, düştükleri sokaklardan kurtarıp, Demirtaş'ın yanında komşu yapmıştım. Beni asıl endişelendiren, bu chp, yürüyüşün nihayetinde, İstanbul'a (ya da Edirne'ye) ulaşınca, referandumun ardından ziyaret ettiği partilerin de desteği ile, hükumeti sarsma adına 'dev' bir miting düzenlemeleri. Mitinge izin çıkmazsa da sokakları hareketlendirmeleri. Yani bu chp, memleketin huzurunu bozmakta kararlı. Cenab-ı Allah, şu mübarek günler hürmetine, memleketimizi, milletimizi chp'nin şerrinden muhafaza buyursun. (Amin)

    CEVAP YAZ 0 200

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro