YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 07 Ekim 2018 23:01 - Güncelleme: 07 Ekim 2018 23:01

Yeni projelerimizi planlayabiliriz.

Bugün 8 Ekim Pazartesi... Ay günündeyiz...

Güne Başak burcunda boşlukta başlayan Ay sabah 04:09’da Terazi burcuna geçecek.

Sabah erken saatlerde Ay Terazi burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Enerjimizi iş ve kariyer konularına yönlendirebilir, kararlı, sabırlı ve istikrarlı adımlar atabiliriz. Özel ve sosyal ilişkiler, işbirliklerine ciddi yaklaşabilir, sorumluluklar alabiliriz. Yetkili ve bilgili kişilerle görüşmek, danışmanlık almak için de sabah saatlerini değerlendirebiliriz.

Öğle saatlerinde günlük işlerimizde uyumlu ve dengeli hareket edebilir, pratik çözüm yolları bulabiliriz. Yaratıcılığımızı ve sanatsal yeteneklerimizi de değelendirmemiz mümkün. Yarın doğacak yeniay öncesinde geçtiğimiz ayın konularını gözden geçirebilir, yeni projelerimizi planlayabiliriz.

Ay akşam saatlerinde Kova burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Zihinsel ve sosyal enerjilerin güçleneceği bu saatlerde sevdiğimiz kişilerle ve arkadaşlarımızla birlikte olabilir, programlar yapabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yeni projelerimizi planlayabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro