YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 01 Ocak 2018 23:22 - Güncelleme: 01 Ocak 2018 23:25

Yengeç burcunda dolunay var

Bugün 2 Ocak Salı... Mars günündeyiz...

Yengeç burcunda ilerleyen Ay sabah 05:23’de Güneş ile karşıt açı yapacak ve 11° Yengeç burcunda dolunay meydana gelecek.

Ev, yuva, aile, ebeveynler, atalar, köklerimiz, vatan, toprak, milliyetçilik, beslenme, gıda, barınma, kadın, doğum, bakım, güvenlik, emlak ve inşaat, denizcilik ile ilgili kavramlar Yengeç burcu tarafından temsil edilir.  Dolunayda tüm bu konular biraz daha dikkat çekebilir.

Ruhsal ve bedensel hassasiyetler artabilir. Mide ve sindirim sistemimize özen göstermeliyiz. Sabah erken saatlerde Ay, Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapacak. Bilinçaltımızın etkisi güçlenebilir; uykumuz derinleşirken, ilginç rüyalar da görebiliriz.

Öğle saatlerinde Ay Akrep burcundaki Mars ile uyumlu görünüm yapacak. Enerji ve motivasyonumuz artarken, finansal alanlarda şanslı durumlarla karşılaşabiliriz. İlişkilerde tutkulu ve dürtüsel tavırlar öne çıkabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Plüton ile karşıt açı yaparken, Akrep burcundaki Jüpiter ile de uyumlu görünüm yapacak. Güçlü ve bilgili kişilerle görüşebilir, önemli destekler alabiliriz. İş, kariyer ve maddi konularda verimli gelişmeler olabilir. Aile büyükleri ile ilgili temalar da günlük akışta belirleyici olabilir.

Gece saatlerinde Ay Koç burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak. Huzursuz olabileceğimiz bu saatlerde stresli ortamlardan uzak durmalıyız.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Yengeç burcunda dolunay var yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro