SON DAKİKA

Yemekteyiz masasında edepsizlik Tayfun Arslan şok etti

Yemekteyiz yarışmasınının bu haftaki arızalı yarışmacısı Tayfun Arslan, 3. günde masayı karıştırdı. Haddini aşan yorumlar yapan Tayfun Arslan bırakın kadın yarışmacıları erkekleri bile ağlattı. Onur Büyüktopçu ilk kez bu kadar çok sinirlenirken Yemekteyiz masasında ilk kez bu kadar büyük bir olay yaşandı.

Yemekteyiz'in ilk gün yarışmacısı olan Tayfun Arslan, kendi gününü atlattıktan sonra akıllara zarar bir karaktere büründü. Katıldığı masalarda agresifliği ve edep sınırlarını aşan tavırları ile sivrilen Tayfun Arslan 3. günde Yemekteyiz'in en utanç verici kavgalarından birine imza attı.

Yarışmacılardan Biricik Kırbay, Tayfun Arslan'ın edep sınırlarını aşan tavrına, "Haddinizi aşıyorsunuz" diyerek müdahale edince akıllara zarar olay patlak verdi. Tayfun Arslan, annesi yaşındaki Biricik Kırbay'a, "Bayan çok bilmiş yine konuştu" diyerek şok bir karşılık verdi.

İşte TV8 ekranında izleyiciyi şoke eden kavga...

  • Medya 05 Aralık 2018 21:56
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Yemekteyiz masasında edepsizlik Tayfun Arslan şok etti videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misafir 06 Aralık 2018 15:32 Yarişmadan cıkarılsı

    CEVAP YAZ 0 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro