eposta yazdır zoom+ zoom-

Yağlı cilt için ne yapmalı, yağlı cilt temizlemenin püf noktaları...

Yağlı cilt için ne yapmalı, yağlı cilt temizlemenin püf noktaları...

Yağlı bir cilde sahip olanlar her zaman ciltleriyle bir savaş halindedirler. Birçok farklı ürün kullanarak ciltteki parlamayı ve yağı engellemeye çalışırlar. Yağlı cilt neden oluşur? Cevapla.tv Uzmanı Dermatolog Neslihan Dolar cilt temizlemenin püf noktalarını paylaştı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 14-08-2018 02:00 - Güncelleme: 14-08-2018 02:00

Cildinizin yağlanmasının bir çok sebebi bulunmaktadır. Peki bu cilt yağlanmasına nasıl bir çözüm bulabiliriz? Yağlı cilt nasıl temizlenir? Dermatolog Neslihan Dolar cilt temizlemenin püf noktalarını paylaştı. 

Yağlı cilt gözenekli, kalın ve parlaktır. Yağlı ciltlerin temizliğinde arındırıcı kremler kullanmamız gerekiyor ve bu gözeneklerin dolmasını önlemek amacıyla her banyoda buhar kullanarak gözenek temizliği yapılabilir. Bununla beraber mutlaka arındırıcı ürünleri sabah ve akşam kullanabilirsiniz çünkü çevre kirliliğinden dolayı bu ciltler çok fazla tıkanıcaktır. Dönem dönem yapılan peelingler, uygun cilt bakımları bu yağlı ciltlerin dolmasını önleyecektir.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Yağlı cilt için ne yapmalı, yağlı cilt temizlemenin püf noktaları... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro