YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Nisan 2018 23:56 - Güncelleme: 24 Nisan 2018 00:04

Venüs İkizler burcuna geçiyor

Bugün 24 Nisan Salı... Mars günündeyiz...

Aslan burcunda ilerleyen Ay sosyal ve sanatsal konulara ilgimizi arttırabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Akrep burcundaki Jüpiter ile dik açı yapacak. Çevremizdeki kişilerden daha fazla ilgi bekleyebiliriz. Dikkat çekmek için yapılan abartılı davranışlarla karşılaşmamız mümkün.

Bugün Oğlak burcundaki Mars ve Akrep burcundaki Jüpiter arasında uyumlu bir görünüm var. Özellikle iş, kariyer ve para konularında arzu ve hedeflerimize odaklanmamız gerekli destekleri de almamız mümkün olabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Aslan burcundaki Ay Uranüs ile üçgen görünüm yapacak. Heyecan ve motivasyonumuzun artacağı akşam saatlerinde günü hareketlendirecek hızlı gelişmeler de olabilir.

Ay gece 23:41’de Başak burcuna geçecek.

İlişkilerden sorumlu gezegenimiz Venüs bugün İkizler burcuna geçecek. Venüs 19 Mayıs’a kadar İkizler burcunda ilerleyecek. Bu dönemde ilişkilerde aşk ve tutkular yerini entellektüel paylaşımlara bırakabilir. Yakın çevremizdeki kişilerle bilgi alışverişinde bulunmak keyifli hale gelebilir. Eğitim, seyahat ve iletişim ile ilgili konularda çeşitli şanslar karşımıza çıkabilir ve bu alanlarda maddi kazançlar artabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Venüs İkizler burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro