YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2018 01:19 - Güncelleme: 10 Temmuz 2018 01:23

Venüs Başak burcuna geçiyor

Bugün 10 Temmuz Salı... Mars günündeyiz...

İkizler burcunda ilerleyen Ay zihinsel faaliyetlerimizi güçlendiriyor… Bugün haber trafiği ve bilgi paylaşımı çok yoğun olabilir. Farklı bir çok konu ve detay gerektiren işle ilgilenebiliriz. Eğitim, hukuk ve yabancı kültürlere ait konular öne çıkabilir.

Ay sabah saatlerinde Kova burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Zihnimiz çok hızlı çalışabilir ve bu durum bazı huzursuzluklar da yaratabilir. Geçmişten tanıdığımız kişilerle iletişim kurabiliriz. Yarım kalmış bazı konuları tamamlamamızı sağlayacak fırsatlar çıkabilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Aslan burcundaki Merkür ile uyumlu görünümde olacak. Özgüven ve yaratıcılığımız yükselirken özel ve sosyal ilişkilerde kendimizi daha rahat ifade edebiliriz.

Akrep burcundaki Jüpiter bugün ileri harekete dönecek. Jüpiter 8 Kasım’a kadar Akrep burcunda ilerleyecek.

Aşk, güzellik, sanat gezegenimiz Venüs bugün Aslan burcundan ayrılıp Başak burcuna geçecek. Venüs 7 Ağustos’a kadar Başak burcunda ilerleyecek. Bu dönemde ilişkilerde daha eleştirel, çekimser ve içedönük olabiliriz. Kendimizi duygusal olarak ortaya koymak istemeyebiliriz. Para konularında ise pratik ve tutumlu olmamız mümkün.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Venüs Başak burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro