eposta yazdır zoom+ zoom-

Tutuklanan şüphelinin eşi isyan etti: Gerçek cani saklanıyor

Tutuklanan şüphelinin eşi isyan etti: Gerçek cani saklanıyor

SAKARYA'da ayakları ve kuyruğu kesilen köpekle ilgili soruşturmada tutuklanan iş makinesi operatörünün eşi T.P.M., karara Facebook’ta paylaştığı bir mesajla isyan etti. Mesajda “Gerçek cani saklanıyor! Delil olmadan sadece orada çalıştı diye gariban tutuklandı” ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-06-2018 08:34 - Güncelleme: 20-06-2018 08:34

Sakarya’nın Sapanca İlçesi’nde iş makinesi ile yavru köpeğin patileri ve kuyruğunun kesilerek ölümüne yol açma gerekçesiyle tutuklanan İ.M.’nin avukatı, tutukluluğa itiraz etti.

Habertürk'te yer alan habere göre greyder operatörü 2 çocuk babası İ.M.’nin avukatı yaptığı açıklamada, “Bu aile de hayvanları seven, hayvan besleyen bir aile. Şu an için yargıya intikal eden bir konuyla ilgili konuşmak doğru değil ancak biz tutuklamaya gerekli itirazı yaptık” dedi.

''GERÇEK CANİ SAKLANIYOR''
İ.M.’nin eşi T.P.M. ise Facebook’ta tutuklamanın haksız olduğu ve gerçek failin bulunması gerektiği yönünde ifadelerin bulunduğu bir mesaj paylaştı. Mesajda özetle şu tür ifadeler yer aldı:

''Türkiye’de ilk defa bir hayvana işkence yapıldığı için tutuklama kararı çıktı, ancak tutuklanan kişi kepçe operatörü! Veteriner hekimler bunun bir insan elinden yapıldığı raporunu verirken, iş makinesi ile bu canın bacakları ve kuyruğunun böylesine kesilemeyeceğini belirtirken, koskoca greyderin altından küçücük el kadar köpeğin sağ çıkamayacağı bilinirken, gerçek cani saklanıyor!.''

''DELİL OLMADAN BİR GARİBAN TUTUKLANDI''
Tutuklu şüphelinin eşinin mesajında ''İnsan elinden yapıldığına dair raporu sunduğumuz halde iş kazası diyerek Sapanca’nın adı aklanmaya çalışılıyor. Delil olmadan sadece orada çalıştı diye bir gariban tutuklandı. Sadece infiali durdurmak için verilen bir karar. Gerçek suçluyu bulun...'' ifadeleri yer aldı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Tutuklanan şüphelinin eşi isyan etti: Gerçek cani saklanıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR28 YORUM
  • TACETTİN 20 Haziran 2018 12:46 İNŞAALLAH RABBİMİZDE BU HAYVANA EZİYETEDEENE AYNISINI YAPAR AMİNNNN

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro