Teknolojiyle sanatı birleştiren sergi 'Eriyen Hatıralar'

REFİK Anadol, İstanbul doğumlu yeni medya sanatçısı, yönetmen ve tasarımcı.Los Angeles’ta yaşayan ve çalışan Refik Anadol’un Dolapdere’deki Pilevneli Galeri’deki “Eriyen Hatıralar” sergisi teknolojiyle sanatı birleştiren müthiş bir etkinlik. Anadol, Kaliforniya Üniversitesi nöroloji laboratuvarında, insanların anılarıyla ilgili beyin dalgalarını ileri teknolojinin yardımıyla sanata dönüştürmüş. Karşınızda, kimi zaman kumulları, kimi zaman açılıp kapanan çiçekleri andıran hareketli tablolar görüyorsunuz.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Teknoloji 19 Şubat 2018 08:56
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Teknolojiyle sanatı birleştiren sergi 'Eriyen Hatıralar' videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro