eposta yazdır zoom+ zoom-

Taşeron işçi promosyon ücreti ne kadar oldu-son açıklama

Taşeron işçi promosyon ücreti ne kadar oldu-son açıklama

Taşeron işçi promosyon ücreti ne kadar oldu, taşeron işçiler ne kadar promosyon ücreti alacak sorularının yanıtını Jülide Sarıeroğlu verdi. Taşeron işçiler 2 Nisan'dan sonra kadroya geçmeye başlayacak ve birçok sosyal hakkın da sahibi olacaklar. Çalışma şartları ve maaşlarında iyileştirme yapılacak olan taşeron içiler maaşlarının 1.5 katı promosyon alacajlar.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-03-2018 15:25 - Güncelleme: 26-03-2018 13:00

Taşeron işçi promosyon açıklaması, taşeron işçi promosyon ücreti ne kadar olacak? Taşeron işçiler kadroya geçmek için gün sayarken bir müjde de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'ndan geldi. 2 Nisan'dan sonra taşeron işçi sınav sonuçlarına göre kadroya geçecek olan taşeron işçiler ne kadar promosyon alacak, taşeron işçi promosyon miktarı 2018 de ne kadar olacak?

Buna göre, taşerondan kadroya geçenler geçmişte aldıkları maaşın 1.5 katını promosyon alacak.

 

PROMOSYON MİKTARI AÇIKLANDI: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, rehin hasta, senetli tedavi, bitmeyen kuyruklardan bugün çağ atlayan, 81 milyonu kucaklayan sosyal güvenlikteki dönüşümü ve atılacak adımları anlattı.

Bakan Sarıerğlu'nun açıkladığı yeniliklerde taşeron işçilerin kadroya geçtikten sonra alacakları promosyon da yer aldı.

Buna göre, taşerondan kadroya geçenler geçmişte aldıkları maaşın 1.5 katını promosyon alacak.

ESNAFA ÖDEME DE KOLAYLIK SAĞLANACAK: Bakan Sarıeroğlu'nun açıklamasında esnaflara da bir müjde geldi. Son 3 yıllık primlerini zamanında ödeyip de zora düşen işletmelerin, esnafın talepte bulunması durumunda ödemelerde kolaylık sağlanacak. Ayrıca sağlık alanında da yenilikler yapılıyor. Sabah'ın haberine göre, hastanelerin sicil karnesi çıkarılacak. Tetkik tahlil projesi yaşama geçirilecek. Ameliyat, organ nakli, laboratuvarda vatandaşa kolaylık sağlanacak, 291 ilaç Türkiye'de üretilecek. Kolay işverenlik sistemi yaygınlaştırılacak.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Taşeron işçi promosyon ücreti ne kadar oldu-son açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro