eposta yazdır zoom+ zoom-

Süleyman Özışık Küçükçekmecelilerle buluştu

Süleyman Özışık Küçükçekmecelilerle buluştu

Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği “Küçükçekmece İlçe Buluşmaları”nın konuğu internet haberciliğinin mimarlarından Gazeteci Yazar Süleyman Özışık oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-10-2018 10:27 - Güncelleme: 12-10-2018 10:27

Cennet Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen okur yazar buluşmasına Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Korkut’ta katıldı.

“DÜNYA ÜZERİNDE BEKLENEN BİR MİLLETİZ”
17-25 Aralık olayları, FETÖ darbe girişimi ve Gezi olaylarını değerlendiren Süleyman Özışık, yaklaşmakta olan yerel seçimlere dikkat çekerek, “Biz artık seçimde sadece gidip oy atmıyoruz. Bu ülkenin kaderini oyluyoruz. Sadece bu ülkenin değil Dünya Müslümanlarının kaderini oyluyoruz. Filistin’e girdiğinizde sizi dualarla tekbirlerle karşılıyorlar. 80 yaşında bir insan ben hayatımda hiçbir Türk’ü oturarak karşılamadım diyor. Oradaki Müslümanlar biz bu toprakları koruyamadık, Türkiye’ye zarar gelecekse bizi silah olarak değil mermi olarak kullanın diyor. Bizi siper yapın, diyorlar. Onlar darbe gecesi kendi kaderlerine razı olduklarını ifade edip Allah’a yeter ki Türkiye’yi koru diye dua ettiler. İsrail hapishanelerindeki Müslümanlar darbeyi bastırdık diye sevinç çığlıkları attığında 3 gün açlığa mahkum edildiler. Dünya Müslümanları Türklere ‘ sen bizim umudumuzsun’ diyor. Biz dünya üzerinde beklenen bir milletiz. Bunu unutmamalıyız” dedi.Program sonunda Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Özışık’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Süleyman Özışık Küçükçekmecelilerle buluştu haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 12 Ekim 2018 13:52 Epey bir sallamış,bildik laflar.Artık bu laflara inanan varsa varsın inansın,ben istemem

    CEVAP YAZ 1 1
KİMDİR ?
Süleyman Özışık
SÜLEYMAN ÖZIŞIK KİMDİR?

1 Mart 1971 Iğdır doğumludur. İlk Orta ve lise eğitiminii Kars'ta tamamladı. Ekonomik koşullardan ötürü  eğitimine devam edemeyince İstanbul'a gelerek çocuk yaşta iş hayatına atıldı. Vatani görevinin ardından hayali ol

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro