Sokak ortasında kadına iğrenç saldırı

İngiltere'de sokak ortasında kadına yapılan şiddet görüntülendi. 30'lu yaşlardaki Gemma Cooper adlı kadın, İngiltere'nin Leicester şehrinde evinin bahçesinde bir adamın vahşi saldırısına maruz kaldı.

Görüntülerde 30 yaşlarında olan kadın, bir adamın saldırısına uğruyor. Kadına defalarca yumruk atan adam, kadının yanında bulunan 13 yaşındaki oğluna rağmen kadını defalarca yumrukladığı belirtildi. Saldırgan adam kadını yumruklarken o sırada orada bulunan iki adam da kadrajda görülüyor. Onlara rağmen kadına üç yumruk atan adamın şiddeti bitmiyor. Saldırıya uğrayan kadın ise söz konusu şahsı tanımadığını ve neden saldırdığını bilmediğini belirtti.

Talihsiz kadın, hırsızlık önlemi için evin etrafına taktırdığı güvenlik kamerası görüntüleri sayesinde anbean kaydedilen görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Görünütlerden sonra polis soruşturma başlatarak saldırganı bulmak için çalışma başlattı.

  • Dünya 12 Eylül 2018 10:18
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Sokak ortasında kadına iğrenç saldırı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro