GÜNCEL

Suya düşen topu sahibine geri getiren balık

Sosyal medyada yayılan görüntülerde balık suya düşen topu sahibine geri getiriyor.

Sosyal medyada yayılan görüntü çok sayıda kullanıcı tarafından ilgiyle izlendi. Sahibiyle oynayan köpek, top göle düşünce çaresizce beklemeye başlıyor. Köpeğin sahibinin de gölde giden topa bir şey yapaması sonrasında sürpriz bir an yaşanıyor.

Gölde bulunan bir balık, su üzerinde yüzen topu kıyıya doğru taşıyarak topu veriyor. İnanılmaz görüntü sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından izlendi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar