YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 21 Şubat 2018 00:22 - Güncelleme: 21 Şubat 2018 00:24

Romantizm öne çıkabilir.

Bugün 21 Ağustos Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Boğa burcunda ilerleyen Ay maddi manevi güven ihtiyacımızı arttırıyor.

Sabah saatlerinde Ay Balık burcundaki Neptün ve Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünüm yapacak. Günlük iş ve planlarımızda duygularımızı ve sezgilerimizi iyi bir şekilde kullanabilir, istikrarlı sonuçlar alabiliriz. İş, kariyer, para gibi alanlarda verimli gelişmelerle karşılaşabiliriz.

Venüs ve Neptün Balık burcunda birleşecek. Sevgi, aşk ve ilişkilerde idealist davranabilir, hayallerimize odaklanabiliriz. Sanatsal yaratıcılığımızın yüksek olacağı gün boyu yeteneklerimizi gösterip dikkat çekmemiz de mümkün. Özel yaşamımızda romantizm öne çıkabilir.

Akşam saatlerinde Boğa burcundaki Ay, Balık burcundaki Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Huzur ve güven hissedebileceğimiz bu saatlerde çevremizdeki kadın figürlerden daha fazla destek alabiliriz. Sevdiklerimiz ve yakınlarımızla birlikte olacağımız programlar yapabilir, keyif alabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Romantizm öne çıkabilir. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro