YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2018 23:36 - Güncelleme: 11 Ocak 2018 23:41

Planlı ve kararlı hareket edebiliriz

Bugün 12 Ocak Cuma... Venüs günündeyiz...

Güne Akrep burcunda boşlukta başlayan Ay sabah 10:05’de Yay burcuna geçecek.

Sabah saatlerinde içe dönük ve karamsar hissedebiliriz. Öğle saatlerinde değişen enerji dinamikleri ile birlikte iyimserliğimiz artabilir.

Oğlak burcunda birleşen Güneş ve Venüs ciddi ve uzun vadeli ilişkilerden yana şansımızı arttırıyor. Özellikle kariyer ve maddi konularda bizi destekleyecek güven verecek kişilerle tanışabilir, ilişki kurabiliriz. Bu dönemde yaşça daha olgun ve deneyimli kişilerin yaşamımızdaki önemi artabilir.

Bugün Merkür ve Satürn Oğlak burcunda birleşecek. Ciddi ve mantıklı düşüncelerimiz zaman zaman gelecek kaygısı ve karamsarlık oluşturabilir.

Ancak içinde bulunduğumuz şartları sağduyu ile değerlendirip, istikrarlı planlar yapmamız, pratik çözümler bulmamız da mümkün. Olgun ve tecrübeli kişilerin fikirlerinden yararlanabiliriz. İş, kariyer, eğitim ve maddi konularda önemli sözleşmeler yapmamız, imza atmamız mümkün.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Planlı ve kararlı hareket edebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro