eposta yazdır zoom+ zoom-

Perinçek'ten bomba Katar'a asker yazısı

Perinçek'ten bomba Katar'a asker yazısı

Vatan Partisi Lideri Doğu Perinçek, bugün Aydınlık gazetesine yazdığı yazıda Türk askerinin Katar'a gönderilmesini savundu..

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-07-2017 13:39 - Güncelleme: 01-07-2017 13:39

Türk askerinin Katar'a gönderilmesiyle birlikte tartışmalar devam ediyor. Kimi çevreler hükümeti savaşın tarafı olmakla eleştirirken, sürpriz destek Perinçek'ten geldi.

Türkiye'nin Araplar arası çatışmaya taraf olmadığını söyleyen Perinçek, "emperyalizme karşı mücadelede taraf oluyor" diye yazdı.

KÜRDİSTAN PLANINA KARŞI İLERİ HATLARDA SAVUNMA MEVZİSİ KURUYOR

Perinçek'e göre Türkiye Katar'a asker gönderek, ABD'nin Kürdistan planına karşı ileri hatlardan savunma mevzisi kuruyor. Mehmetçiğin kanının satıldığı eleştirilerine Perinçek, "Mehmetçiğe vatan savunmasında stratejik önemde görev veriyor" diye yanıtlıyor.

Türkiye'nin ABD'ye boyun eğme yollarını kapattığını savunan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Katar'a asker göndermek niçin doğru" başlıklı yazısını şöyle bitirdi:

TÜRKİYE'NİN VATAN SAVAŞINI GÜÇLENDİRİR

"Karşıda ABD ve İsrail gibi büyük güçler bulunuyor. Türkiye, vatan bütünlüğünü savunmak için, en geniş güçlerle birleşmek durumundadır. Bölgede ABD ve İsrail’e karşı açılan her cephe, Türkiye’nin vatan savaşını güçlendirir, güçlendirmektedir. O nedenle “Katar bizim neyimize”, “Araplar arasındaki çatışmalarda taraf olmayalım”, “Mehmetçiği Katar’da kırdırmayalım”, “Mehmetçiğin kanını satmayalım” gibi görüşler, bugün Doğu Akdeniz’den Umman Denizi’ne uzanan cephe gerçeklerinin hiç anlaşılmadığını gösteriyor."

Çavuşoğlu'ndan flaş Katar açıklaması

 

İngilizlerden Katar yorumu! Türkiye işi ciddileştirdi

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Perinçek'ten bomba Katar'a asker yazısı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • bir basit vatandaş 10 Ağustos 2017 11:26 Doğu Perinçek galiba akli melekelerini tamamen kaybetti. Emperyalizme karşı yapılan her şey doğrudur diye düşünüyor. Ancak anlamadığı bir şey var. Katar zaten emperyalizmin bir parçası, niye ona yardım edilecek? Reyiz RT Erdoğan' ın Katar'a asker göndermesinin sebebi Katarda ki paraları. Bu paraları başka hiç bir yerde stoklayamadığı için yakınlarının bütün paralarını Katar'da stokluyor.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Doğu Perinçek
DOĞU PERİNÇEK KİMDİR?

Doğu Perinçek 17 Haziran 1942'de Gaziantep’te doğdu. Sadık ve Lebibe Perinçek’in oğludur. İlk çocukluk yıllarını babasının yedek subaylık ve yargıçlık görevleri nedeniyle Gaziantep, Antakya ve Diyarbakır&r

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro