SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Perinçek tarih bile verdi! Türkiye'ye ekonomik müdahalede bulunacak

Perinçek tarih bile verdi! Türkiye'ye ekonomik müdahalede bulunacak

Vatan Partisi Başkanı Doğu Perinçek ABD'nin 2018'de Türkiye'ye büyük bir ekonomik müdahalede bulunacağını ve zincirleme suikastlere başvuracağını iddia etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-09-2017 12:34 - Güncelleme: 20-09-2017 12:34

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek katıldığı canlı yayında bomba iddialarda bulundu. Amerika'nın Türkiye'de zincirleme suikastler yapacağını iddia eden Perinçek, 2018'de ekonomik müdahalede bulunacağını da öne sürdü. Perinçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan içinse 'İslami Kemalist oldu' sözleriye ilginç bir tanımlamada bulundu.

Perinçek, Ulusal Kanal'da, 'Çıkış Yolu' programında gündem ile ilgili konuştu.

PERİNÇEK: ERDOĞAN İSLAMİ KEMALİST OLDU

"Erdoğan, İslami Kemalist oldu. Bizim savunduğumuz noktaya geldi" diyen Perinçek, "Bunu ben söylemiyorum. Analiz kurumları söylüyor. Erdoğan için 'İslami Kemalist oldu' analizleri yapılıyor. Biz ne demiştik. 'Bizim bulunduğumuz noktaya geldi' demiştik" ifadelerini kullandı.

'ABD TÜRKİYE'YE KARŞI BÜYÜK BİR EKONOMİK MÜDAHALEDE BULUNACAK'

ABD'nin Türkiye'de provokasyonlar yapabileceğini savunan Perinçek, "ABD, 2018'de Türkiye'ye karşı büyük bir ekonomik müdahale de bulunacak.

"SUİKASTLER ZİNCİRİNE BAŞVURABİLİR"

Amerika iç cephede Türkiye'de suikastlar zincirine başvurabilir. Türkiye ve Amerika bu kadar karşı karşıya geliyorsa Amerika Türkiye'yi bırakmak istemeyecektir. Suikastlar zinciri gündeme gelebilir. Bunlar tabii analizlerim" diye konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Perinçek tarih bile verdi! Türkiye'ye ekonomik müdahalede bulunacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR31 YORUM
  • Misafir 21 Eylül 2017 02:46 DÜN: ERDOĞAN’I YÜCE DİVAN’A SEVK EDECEĞİZ, BUGÜN: ERDOĞAN’I TERCİH EDEN PERİNÇEK’İ TERCİH ETMİŞTİR NEREDEN ÇIKTI BU PERİNÇEK? Sol-devrimci yaklaşımdan milliyetçi-muhafazakarlara karşı hangi argümanları kullanmış, kime ne demiş? O her boyaya bu kadar kolay boyanırken söylemlerine bakmakta fayda var. Hedefe giden yolda her şeyi meşru görme hastalığıdır.

    CEVAP YAZ 0 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro