YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2018 00:05 - Güncelleme: 10 Nisan 2018 00:09

Özgür ve idealist davranabiliriz

Bugün 10 Nisan Salı... Mars günündeyiz...

Kova burcunda ilerleyen Ay güne özgür ve idealist enerjiler veriyor.

Bugün sosyal yaşam, arkadaşlarımız, grup çalışmaları, bilim ve teknoloji ile ilgili konulara daha fazla zaman ayırabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Venüs ile dik açı yapacak. Kadın figürlerin günlük planlarda etkisi artabilir. Zaman zaman ilişkilerde  gerginlik de oluşabilir. Sabit düşüncelerden ve ego çatışmalarından uzak durmalıyız. Estetik, güzellik, sanat, lüks, konfor gibi alanlarda beklentilerimiz güçlenebilir; ancak memnun olmamız da zorlaşabilir.

Öğleden sonraki saatlerde bireysel özgürlükler öne çıkarken, duygusal kavramları geri planda tutabiliriz. Ortak hedef ve projeleri paylaştığımız kişilerle biraraya gelmemiz mümkün.

Akşam saatlerinden itibaren Ay, Koç  burcundaki Güneş ile uyumlu görünümde olacak. Duygusal dengemizi daha rahat koruyabiliriz. Karşı cinsle ilişkilerimiz de gece saatlerinde daha rahat ilerleyebilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Özgür ve idealist davranabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro