YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2017 20:39 - Güncelleme: 13 Eylül 2017 20:43

Otoriteyle ilişkilere dikkat

Bugün 14 Eylül Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Ay 01:13’de Yengeç burcuna geçecek. Değişen enerji dinamikleri özel yaşamımız, güvenlik ve ailevi konularda hassasiyetimizi arttırabilir.

Ay sabah saatlerinde Başak burcundaki Merkür ve Mars ile uyumlu görünüm yapacak.

Günlük işlerde detaylı konularla ilginebilir, somut sonuçlar alabiliriz. İş, kariyer, eğitim ve ailevi konularda görev ve sorumluklarla ilgilenebiliriz. Duygu ve düşünecelerimiz arasında daha rahat denge kurabileceğimiz sabah saatlerinde rahatlıkla eyleme geçebiliriz.

Güneş ve Satürn arasında oluşacak dik açı geçmişteki çalışmalarımızın sonuçlarıyla karşılaştırabilir.

Aynı zamanda bazı ihmal ve hatalarımızla da yüzleşebiliriz. Aile büyükleri ve otorite kavramları ile ilgili sorumluluklar da öne çıkabilir. Çevremizdeki yaşlı kişilerle ilgilenmemiz gerekebilir. Kronik sağlık sorunlarına da dikkat etmeli, temkinli hareket etmeliyiz.

Ay akşam saatlerinde Neptün ile üçgen açı yapacak. Sezgilerimizin ve duygularımızın güçleneceği akşam saatlerinde ailemiz ve sevdiklerimize karşı daha duyarlı olabilir, duygusal paylaşımlar yapabiliriz. Ruhsal çalışmalar ve tefekkür için de gece saatlerini değerlendirebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Otoriteyle ilişkilere dikkat yazısına yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro