YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2018 23:59 - Güncelleme: 24 Ocak 2018 00:02

Önemli kararlar alabiliriz

Bugün 24 Ocak Çarşamba... Merkür günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay sabah 07:15’de Uranüs ile birleşecek ve ardından boşluğa girecek. Ay sabah saatlerinde boşlukta olacak. Güne huzursuz ve gergin başlamamız mümkün. Beklenmedik ani gelişen durumlar günlük planları değiştirebilir. Değişen şartlara uyum göstermekte zorlanabiliriz.

Merkür ve Plüton Oğlak burcunda birleşecek. Otorite pozisyonları ile iletişim kurmamız, önemli konuları konuşmamız gerekebilir. Resmi evraklar, yazışmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir.

Zihnimiz iş ve ailevi alandaki görev ve sorumluluklarla daha fazla meşgul olurken biraz karamsar ve melankolik hissedebiliriz. Tecrübeli ve olgun kişilerin fikirlerinden yararlanıp önemli bilgiler edinmemiz mümkün.

Ay 16:40’dan itibaren Boğa burcunda ilerleyecek. Akşam saatlerinden itibaren kişisel zevkler, konfor ve güvenlik ihtiyacımız eylemlerimizde belirleyici olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Önemli kararlar alabiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro