O Anlar Kamerada! Otomobil minik çocuğun üzerinden geçip annesine çarptı

Çin'de oğlunu gelen arabanın altına girmekten kurtarmaya çalışan anneye araba çarptı. Anne çarpmanın etkisi ile havaya uçup yere çakılırken arabanın üzerinden geçtiği çocuk yara almadan kurtuldu.

Çin'de bir kadın elini bıraktığı çocuğunun birden bire yola fırladığını gördü. Peşinden koşup çocuğunu kurtarmak isteyen anneye araba çarptı. Arabanın üzerinden geçtiği çocuk yaralanmadı. Kazadan sonra anne ve oğlunu hastaneye kaldırıldı.Çocuk yara almamasına rağmen bir gece gözlem altında tutuldu. Anne izse kazayı ayağında oluşan hafif yaralar ile atlattı. İsmi Wu olarak açıklanan araç sürücüsü ifadesinde çocuğu fark etmediğini bundan dolayı çocuğu gördüğü anda frene basmak için çok geç olduğunu söyledi. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken şoföre herhangi bir ceza verilip verilmediği belirtilmedi.

  • Güncel 10 Mart 2018 21:58
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN O Anlar Kamerada! Otomobil minik çocuğun üzerinden geçip annesine çarptı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro