BIST 1.467
DOLAR 7,41
EURO 8,97
ALTIN 438,04
MAGAZİN

Estetik yüzünden oturamıyor!

Henüz 28 yaşında ama bugüne kadar estetik operasyon geçirmediği hiçbir beden parçası kalmadı. Estetik ameliyatlar için sık sık Türkiye'yi tercih eden Star Marie Delguidice'ın son katıldığı operasyon nedeniyle 'oturamadığı' ortaya çıktı.

300 bin dolara yakın estetiğe para harcayan kadın son estetiğini kalçalarından oldu. Henüz 17 yaşındayken dudak ve göğüs büyütme operasyonu geçirerek estetik operasyonlara başlayan Star Marie Delguidice, o zamandan bu yana tam 28 kez bıçak altına yattı.

Hepsinde de amacı güzel, daha güzel, en güzel görünmekti. Artık kelimenin tam anlamıyla bir estetik bağımlısı olan genç kadın, bütün bunlara neden gerek duyduğunu da şu sözlerle anlattı: "Yetişme çağlarımdayken ailem beni 'çirkin' ve 'şişman' diye çağırırdı." Bu nedenle de 17 yaşındayken estetik operasyon geçirip görüntüsünü baştan yaratmaya karar verdi.

Ancak genç kadının estetik bağımlısına dönüşmesinin altında bundan daha ciddi nedenler de var. Henüz 10 yaşındayken anne ve babası ayrılan Delguidice, kendisinin de üç yıl sonra okulu bıraktığını, 17 yaşındayken de annesi tarafından terk edildiğini anlatıyor: "Birmingham'da bir otel odasına bırakıldıml annem bana 'artık kendi başınasın' dedi ve gitti."

O sırada cebinde tek bir kuruşu bile olmadığını hatta giyecek kıyafetinin bile bulunmadığını sözlerine ekliyor. Ondan sonra da görüntüsünü tamamen değiştirmek için bir gece kulübünde dansçı olarak çalışmaya başladığını, biriktirdiği paralarla da estetik operasyonlara başladığını ekliyor.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İstediği partiye oy vereceklerle cinsel ilişkiye girme sözü verdi
Plajda akılları baştan alan dans
Otobüste ölüm kamerada
Usta Oyuncu Ercan Yazgan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Görenler hayrete düştü! Ayaklarıyla hamburger yedi
Yeraltından gelen alev şaşkına çevirdi!
Yarı çıplak halde, at üstünde bara dalan kadın hayatının şokunu yaşadı!
2 yaşındaki çocuğu Tanrı ilan ettiler!
Engelli veterinere sopayla defalarca vurdu o anlar böyle görüntülendi
Karamollaoğlu'ndan erken seçim açıklaması