eposta yazdır zoom+ zoom-

Niğde hava durumu meteoroloji kar alarmı verdi

Niğde hava durumu meteoroloji kar alarmı verdi

NİĞDE için meteorolojinin yaptığı son hava durumu tahmininde kar uyarısı var. 14 Ocak pazar günü kar yağışı Niğde kentinde etkili olacak. 15 Ocak pazartesi günü de 35 ilde meteoroloji kar alarmı verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-01-2018 14:27 - Güncelleme: 13-01-2018 14:27

NİĞDE hava durumu raporu kar uyarısıyla geldi. Meteorolojinin tahminlerine göre haftasonu kar yağışı Türkiye'yi etkileyecek. Niğde de kar yağışı beklenen iller arasında. Pazar günü 42 ilde görülecek olan kar yağışı pazartesi günü de 35 ilde devam edecek. Salı günü ise kar yağışı yerini sisli ve güneşli bir havaya bırakacak.

Meteorolojinin pazar günü için kar yağışı uyarısı verdiği 42 il şu şekilde: Ankara, Edirne, Kırklareli, Balıkesir, Bursa, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Kırıkkale, Afyon, Bolu, Çankırı, Kastamonu, Bartın, Karabük, Konya, Çorum, Yozgat, Amasya, Tokat, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Niğde, Karaman, Kayseri, Sivas, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Tunceli, Erzurum, Bingöl, Muş, Bitlis, Van, Ağrı, Iğdır, Ardahan, Kars, Artvin ve Hakkari. 

Niğde  için meteoroloji 5 günlük hava durumu tahmini yayınladı. Kar yağışı beklenen Niğde hava durumu şu şekilde;

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Niğde hava durumu meteoroloji kar alarmı verdi haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro