eposta yazdır zoom+ zoom-

Mustafa Ataş: Erdoğan'ı başkan yapmadan bize ailemiz haramdır

Mustafa Ataş: Erdoğan'ı başkan yapmadan bize ailemiz haramdır

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 'Recep Tayyip Erdoğan'ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz haramdır ailemiz haramdır. Eşimiz haramdır dostumuz haramdır' dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 28-05-2018 08:52 - Güncelleme: 28-05-2018 08:52

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partisinin Bolu başkanlığı tarafından düzenlenen iftar ve milletvekili aday tanıtımına katıldı. Ataş burada yaptığı konuşmada 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin Türkiye’nin gelecek yüz yılını şekillendireceği görüşünü dile getirerek, “Şu son dönemde büyüme oranı ile dünya şampiyonu olan ülkemizi hazmedemeyen çevreler, şimdi 24 Haziran seçimleri sonrasında yeni yönetim sistemi ile nasıl bir Türkiye’yi inşa edeceğimizi dışımızdaki Türkiye düşmanları bizden çok daha iyi biliyorlar” diye konuştu.

Türkiye üzerine oyun oynayanların asıl amacının Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğunu söyleyen Ataş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"BİZE UYKU HARAMDIR, AİLEMİZ EŞİMİZ DOSTUMUZ HARAMDIR"

“Ekonomik olarak kendilerine diz çöken bir Türkiye olsun istiyorlar. Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmek istiyorlar. Türkiye’nin önünü kesmek istiyorlar. Bölgesinde söz sahibi olan Türkiye’yi arzu etmiyorlar. Yapılmak istenen budur. Onlara verilecek en güzel cevap 27 günlük seçim süreci boyunca bize uyumak haramdır. Recep Tayyip Erdoğan’ı bu ülkede başkan yapmadan bize uyku haramdır. Bize çoluk çocuğumuz ailemiz haramdır. Eşimiz dostumuz haramdır. Bu seçim farklı bir seçimdir. Bu seçim ülkemizin gelecek 100 yılını şekillendirecek en önemli dönüm noktalarından bir tanesidir. Onun için işimizi sağlam tutmamız lazım.”

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Mustafa Ataş: Erdoğan'ı başkan yapmadan bize ailemiz haramdır haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR36 YORUM
  • BOZOK 28 Mayıs 2018 11:33 Yalakalıkta yarışmak konusunda sınır tanımıyorsunuz. Helal ve Haram sizin döneminizde o kadar iç içe yaşanır hale geldi ki, bu tahribatı kim nasıl kapatacak Allah yardımcısı olsun.

    CEVAP YAZ 2 6

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro