Muharrem İnce'nin başörtülü kardeşi Meryem Dönmez konuştu

Muharrem İnce'nin kız kardeşi Meryem Dönmez ağabeyi ile gurur duyduğunu söylüyor, çocukluk dönemlerini anlatıyor…

– Biraz kendinizi anlatsanız… İlkokul mezunuyum, ev hanımıyım. 2 kızım var, biri yüksek mimar, öteki işletme ve insan kaynakları okudu. İki torunum var. Yalova Merkez'de yaşıyoruz.

EVİN İŞİ BENDEYDİ Ben 12 yaşında evin her işini yapıyordum, zaten eğitimim o nedenle yarım kaldı. Annemler tütüne giderken evin işini söylerdi bana; “Ayranı çalkalayacaksın, bulaşıkları yıkayacaksın, kazan kaynatıp çamaşırları yıkayacaksın…”

– Bir de meşhur baklava hikayeniz varmış… Ya, sormayın! 13 yaşında “Ev baklavası yap” dediler bana, yapamadım tabii, pişmemiş tam. Beğenmediler “Bu ne biçim baklava” diye… Annem kızdı “Şekeri ziyan ettin” diye, Muharrem abim “Bağırma çocuğa, ne bilsin o baklavayı” diye korumuştu beni…

– Ne diliyorsunuz hem ağabeyiniz hem Türkiye'nin geleceği için ?Ağabeyimle hep gurur duydum, Türkiye için de en iyisini yapacağına inanıyorum. Ülkem için ise huzur, birlik, sağlık diliyorum. Kısaca ‘Tamam' diyorum yani!

  • Güncel 13 Haziran 2018 15:13
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Muharrem İnce'nin başörtülü kardeşi Meryem Dönmez konuştu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro