eposta yazdır zoom+ zoom-

Mina Başaran'ın babası Hüseyin Başaran'ın bu görüntüsü fena...

Mina Başaran'ın babası Hüseyin Başaran'ın bu görüntüsü fena...

Başaran Holding'in sahibi işadamı Hüseyin Başaran hayatının en zor gününü yaşadı. Biricik kızı Mina Başaran'ı toprağa veren baba Hüseyin Başaran cenaze töreni esnasında bir anda kendini tutamadı ve herkesin tüylerini diken diken eden feryatları yükseldi...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 15-03-2018 17:05 - Güncelleme: 16-03-2018 10:00

İRAN'da düşen Başaran Holding'e ait özel uçakta hayatını kaybedenlerden Mina Başaran, Sinem Akay ve Burcu Gündoğar Urfalı'nın cenazeleri Ataköy 5. Kısım Camisi'nden kaldırıldı. Cenaze töreninde Mina Başaran'ın babası Hüseyin Başaran, annesi Beril Başaran ve kardeşi Can Başaran hayatlarının en zor vedasını yaptılar.

Cenaze namazında Mina Başaran’ın babası Hüseyin Başaran, annesi Beril Başaran, kardeşi Can Başaran, nişanlısı Murat Gezer, Burcu Gündoğar Urfalı’nın eşi Sinan Urfalı, annesi Gonca Dadıki, babası Haluk Gündoğar ile Sinem Akay’ın annesi Gamze Akay ve babası Çetin Akay taziyeleri kabul etti. Mina Başaran'ın tabutunun üzerine nişanlısı tarafından pembe güllerle kaplı "Murty'n" yazılı çiçek buketi konuldu.

BABA HÜSEYİN BAŞARAN'IN HALİ

Başaran Holding'in sahibi Hüseyin Başaran cenaze töreninde taziyeleri kabul ettikten sonra kızının musalla taşındaki tabutunun başına geldi.

Tabutun başında oğlu Can Başaran vardı (Yukardaki fotoğraf sağdaki). Bir yakınları ise Mina Başaran'ın tabutuna kapaklanıp kalmıştı. Hüseyin Başaran önce gözyaşlarına direnmeye çalıştı.

Kızının tabutu başında ağlamamak için kendini tutan Hüseyin Başaran bir an geldi yüreğinden akanlara hakim olamadı. İşte o anda Hüseyin Başaran'ın tüyleri diken diken eden acı feryatları yükseldi.

Başaran Holding'in sahibi olan Hüseyin Başaran'ın biri kız 2 çocuğu vardı. Hüseyin Başaran tek kızı olan Mina Başaran'ı kendisi için ayırttığı mezarlığa gömdü. Hüseyin Başaran "Orayı kendim için aldım ama kızımı koyacağım" dedi.

Hüseyin Başaran kızının acısını oğlu Can Başaran'a sarılarak bastırmaya çalıştı.

MİNA BAŞARAN'IN ANNESİ

Mina Başaran'ın annesi Beril Başaran kızının tabutunun başından hiç ayrılmadı. Anne Beril Başaran eşi Hüseyin Başaran'a nazaran daha metanetliydi.

Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer ağladı Burcu Urfalı'nın eşi...Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer ağladı Burcu Urfalı'nın eşi...Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer ağladı Burcu Urfalı'nın eşi...Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer ağladı Burcu Urfalı'nın eşi...HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Mina Başaran ve arkadaşlarının cenaze töreni! Babası dedi ki...

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Mina Başaran'ın babası Hüseyin Başaran'ın bu görüntüsü fena... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR58 YORUM
  • Misafir 18 Mart 2018 21:05 rabbim rahmet etsin hepsine.ölenleri eleştirenler acaba siz nasıl olacaksınız hiç düşündünüzmü.her şey takdiri ilahi

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro