eposta yazdır zoom+ zoom-

Milli Gazete girmeyen eve bonzai girer!

Milli Gazete girmeyen eve bonzai girer!

Saadet Partisi lideri Prof. Dr. Mustafa Kamalak, "Milli Gazete’nin girmediği eve bir gün muhakkak bonzai girer" dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 25-09-2014 11:33 - Güncelleme: 25-10-2015 12:20

İstanbul İl Başkanlığı 3. Bölge Divan toplantısında konuşan Saadet Partisi lideri Prof. Dr. , "Milli Gazete’nin girmediği eve bir gün muhakkak bonzai girer" dedi.

MİLLİ GAZETE RUHUN GIDASI 

Saadet Partisi İstanbul İl Teşkilatı 3. bölge Eylül ayı divanını gerçekleştirdi. Milli Gazete tesislerinde gerçekleşen divanda konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, partinin yayın organı olan Milli Gazete için "Ruhumuzun gıdasıdır. Evimizin bereketidir. Eğer bir eve Milli Gazete girmezse o eve her türlü illet, uyuşturucu, bela girer" dedi.

MİLLİ GAZETE GİRMEZSE BONZAİ GİRER

Kamalak şöyle devam etti: 

"Siz ve çocuklarınız Milli Gazete okumayacak da ne okuyacak? Bedenimiz aldığımız gıdanın etkisinde kalıyor da ruhumuz beslendiği o gazetelerin etkisinde kalmıyor mu? Kalıyor. Cebinizde bir ekmek parası olsa bile gidin Milli Gazete alın; zira rızkın teminatı Allah (cc) sizi bir şekilde doyurur. Tekrardan söylüyorum. Milli Gazete’yi muhakkak evlerimize sokmalıyız. Milli Gazete’nin girmediği eve bir gün muhakkak bonzai girer."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Milli Gazete girmeyen eve bonzai girer! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • veritate 25 Eylül 2014 14:51 gripe de iyi geliyor mu?:)

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Mustafa Kamalak
MUSTAFA KAMALAK KİMDİR?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeliği ve Kurucu Dekanlığı ile XX.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro