eposta yazdır zoom+ zoom-

MHP ve AK Partililer Isparta Yalvaçta birlikte yürüdü

MHP ve AK Partililer Isparta Yalvaçta birlikte yürüdü

ISPARTA Yalvaç ilçesinde MHP'li ve AK Parti'li belediye başkanları birlikte referandum için yürüyüş yaptılar.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-04-2017 15:59 - Güncelleme: 12-04-2017 15:59

Isparta'nın Yalvaç ilçesinde, MHP'li ve AK Parti'li belediye başkanları, il genel ve belediye meclisi üyeleri, il ve ilçe başkanları ile vatandaşların katılımıyla, "evet mutabakatı" yürüyüşü ve mitingi gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, AK Parti Isparta Milletvekili Said Yüce, MHP Isparta İl Başkanı İsa Yalçın, AK Parti Isparta İl Başkanı Osman Zabun, il genel ve belediye meclisi üyeleri ile iki partinin ilçe başkanlarının da arasında bulunduğu katılımcılar, Anlatan Meydanı'nda bir araya geldi. 

Yalvaç Belediyesi Mehteran Takımı'nın konserinin ardından "evet mutabakatı" yürüyüşü gerçekleştirildi. Çınaraltı Meydanı'nda sona eren yürüyüşün ardından konuşmalar yapıldı. 

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Bilgiç, konuşmasında, 16 Nisan'daki halk oylamasının ardından Türkiye'nin daha güçlü bir ülke haline geleceğini söyledi. 

Bilgiç, demokrasinin taçlanacağı, milli iradenin tecelli edeceği 16 Nisan'da milletin kendisine yukarıdan bakan, küçümseyen, "çoban" diyenlere "tokat atacağı"nı, ülkenin milliyetçi ve muhafazakar kesimlerinin 15 Temmuz'daki gibi dünyaya bu ülkenin tek sahibinin Türk milleti olduğunu bir kez daha göstereceğini vurguladı. 

Milletin devlete ve bayrağa nasıl sahip çıkılacağını bir kez daha bu tarihte herkese göstereceğini belirten Bilgiç, "16 Nisan'dan sonra Türkiye'deki bütün iktidar kavgalarını bitireceğiz. Koalisyonları sona erdireceğiz. Bileceğiz ki milletin iradesi tam olarak sandığa yansıyacak. Artık hiçbir seçkin grup, vesayet makamları, bu milletin iradesine baskı kuramayacak." dedi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN MHP ve AK Partililer Isparta Yalvaçta birlikte yürüdü haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro