eposta yazdır zoom+ zoom-

Mert Fırat: Bana kınayı sormayın

Mert Fırat: Bana kınayı sormayın

8 Eylül’de İdil Fırat ile evlenecek olan Mert Fırat, önceki gün Cihangir’de objektife takıldı. Kına gecesinde İdil Fırat’ın salona tahtla gelmesi sosyal medyada çok eleştirilen Mert Fırat, konuyla ilgili ''Bana bu tür sorular sormayın” dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 01-09-2018 09:04 - Güncelleme: 01-09-2018 09:04

8 Eylül’de İdil Fırat ile evlenecek olan Mert Fırat, önceki gün Cihangir’de objektife takıldı. Evde özel eşyalarını unuttuğu için İdil Fırat’ın şoföründen eşyalarını alan oyuncu, kısa süreli gazetecilerle sohbet etti.

Kına gecesinde İdil Fırat’ın salona tahtla gelmesi sosyal medyada çok eleştirilen Mert Fırat, konuyla ilgili “Şimdi yorum yapsam konu uzayıp gidecek, o yüzden kusura bakmayın sorduğunuz konu hakkında yorum yapmak istemiyorum. Bana tiyatro sorun, sinema sorun, diziyi sorun, cevaplayayım ama bana bu tür sorular sormayın” diyerek konu hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

İdil Fırat-Mert Fırat kınasında geceye damga vuran kareİdil Fırat-Mert Fırat kınasında geceye damga vuran kareİdil Fırat-Mert Fırat kınasında geceye damga vuran kareİdil Fırat-Mert Fırat kınasında geceye damga vuran kareHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mert Fırat: Bana kınayı sormayın haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro