YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2018 01:17 - Güncelleme: 15 Nisan 2018 01:20

Merkür retrosu bitiyor...

Bugün 15 Nisan Pazar... Güneş günündeyiz...

Koç burcunda ilerleyen Ay güne sabırsız ve meraklı enerjiler veriyor. Yarın doğacak yeniay öncesinde geçmiş ayın konularını gözden geçirebilir, önümüzdeki dönem için planlar yapabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Mars ile dik açı yapacak. Enerji ve motivasyonumuzun yükseleceği bu saatlerde dürtüsel eylemlerde de bulunabiliriz. Bu durum kaza ve sakarlıklara yol açabilir, dikkat etmeliyiz.

Merkür bugün Koç burcunda ileri harekete dönecek. Geçtiğimiz bir kaç hafta içinde geciken ve ertelenen konuları şimdi daha hızlı çözüme kavuşturabiliriz. Zihnimiz önyargılı ve ben merkezli çalışabilir bu nedenle vereceğimiz kararlarda ve kuracağımız iletişimlerde acele etmeden, sabırlı ve sağduyulu olmalıyız.

Akşam saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak. Duygusal baskı ve stres hissedebileceğimiz gece saatlerinde yakınlarımızla ilişkilerde güç ve ego çatışmaları oluşabilir, temkinli olmalıyız.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Merkür retrosu bitiyor... yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro