YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2018 00:29 - Güncelleme: 11 Ocak 2018 00:32

Merkür Oğlak burcuna geçiyor

Bugün1 Ocak Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Akrep burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Jüpiter ile birleşecek, Oğlak burcundaki Plüton ile de uyumlu bir görünüm yapacak.

Oldukça şanslı ve verimli olan bu görünüm günlük işlerimizde başarı verebilir. Dün üzerinde çalıştığımız ve emek sarfettiğimiz kavramları bugün sonuçlandırabiliriz. Kararlı ve güçlü adımlar atabilir, çevremizden gereken destekleri bulabiliriz. Üstlerimiz, otorite kavramları, devlet kurumları ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Mars ile birleşecek, Oğlak burcundaki Güneş ve Venüs ile uyumlu görünümde olacak. Oldukça kararlı ve hırslı olabileceğimiz bu saatlerde iş, kariyer, maddiyat gibi konularda güvenli ve verimli gelişmeler olabilir. İlişkilerimizde yüzeysel değil, derin düşünebilir, uzun vadeli istikrarlı adımlar atabiliriz.

Merkür bugün Oğlak burcuna geçecek. Merkür 31 Ocak’a kadar Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu dönemde geleceğimizi daha fazla düşünebilir, plan yapabilir, iş, kariyer ve maddi konularda pratik ve sağduyulu kararlar verebiliriz.

Gece saatlerinde etkinleşecek Ay Chiron görünümü maneviyata ilgimizi arttırabilir.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Merkür Oğlak burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro