eposta yazdır zoom+ zoom-

Meral Akşener'den genç işsizlere büyük müjde!

Meral Akşener'den genç işsizlere büyük müjde!

İYİ Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Karabük'te halka seslendi. Meral Akşener, seçildiği takdirde genç işsizlere iş bulana kadar 500 TL vatandaşlık maaşı vereceklerini söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 16-06-2018 13:58 - Güncelleme: 16-06-2018 13:58

Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim çalışmalarına Karabük'te devam etti. Akşener, İş bulana kadar her gence 500 lira vatandaşlık maaşı bağlanacağını belirtti. 

Akşener "Öğrencilerin çok olduğu Karabük’te gençle açısında iş bulma sorunu var. Bu sorun aileleri etkiliyor ve gurbete giden gençler var. Bu da anne babaları mutsuz eden bir konu olarak karşımıza çıkıyor" dedi. 

Akşener'in konuşmasından öne çıkanlar şöyle... 

"Bir şey gördüm ben bu süreçte. En ciddi hazırlanan, Türkiye’yi en iyi inceleyen, projelerini kuruş hesabına yapan tek parti biziz. Biz konuşuyoruz sonra meydanlarda  konuşuluyor.“ 

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DERDİ İŞSİZ GENÇLER
"Gördük ki Türkiye’nin en önemli derdi genç işsizlik. Yüzde 11 dünyada çok büyük bir rakam. Biz kazandığımız takdirde diyoruz ki biz israfı kaldırıp işsizliği çözeceğiz. Bu nasıl yapacağız her yıl 50 milyar dolarlık sanayi yatırımı yapacağız. Hem tarımda hem sanayide üretimi öne koyacağız."

VATANDAŞLIK MAAŞI VERECEK
"Bizi ciddiye alıyorlar kimseye kaynak sorulmazken bana soruluyor. Ben de bunları tıkır tıkır anlatıyorum. Söylediklerimiz yapılabilir projelerdir. Devletin görevi gençlerine iş vermektir. Eğer veremiyorsak iş buluncaya kadar her bir gence vatandaşlık maaşı bağlayacağız."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Meral Akşener'den genç işsizlere büyük müjde! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • misafir 16 Haziran 2018 18:56 bu öküz siyasiler bir türlü öğrenemedi bu ülkede işsizlik yok tembel adam sayısı fazla.avanta dağıtıp durursanız kim iş arar kim gider çalışır herkes masa başı iş arıyor.

    CEVAP YAZ 2 5
KİMDİR ?
Meral Akşener
MERAL AKŞENER KİMDİR?

İYİ Parti'nin kurucusu ve Genel Başkanı olan Meral Akşener kimdir, kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? Türkiye'nin ilk ve tek kadın İçişleri Bakanı ünvanına sahip olan Meral Akşener, 18 Temmuz 1956'da İzmit Gündoğdu'da doğ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro