YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2018 22:46 - Güncelleme: 25 Ocak 2018 22:49

Mars Yay burcuna geçiyor

Bugün 26 Ocak Cuma... Venüs günündeyiz...

Boğa burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Jüpiter ile karşıt, Oğlak burcundaki Merkür ve Plüton ile de uyumlu görünüm yapacak. Güne güçlü enerjilerle başlayabilir, kararlı bir şekilde günlük iş ve projelere odaklanabiliriz.

İş, kariyer, para gibi alanlarda hedeflerimize ulaşmamız mümkün. Yetkili ve doğru kişilerle iletişim kurabilir, tecrübelerinden yararlanabiliriz. Zaman zaman aşırı hırslı ve açgözlü tavırlar ortaya çıkabilir. Bu dürtüleri dengelemeye çalışmalıyız.

Öğleden sonraki saatlerde konfor ihtiyacı ve rahata düşkünlük artabilir. Kişisel zevkler, yeme içmede artan iştah ve tembellik eğilimi gözlenebilir. Haftasonu rehavetine girip sorumluluklardan uzaklaşabiliriz. Sevdiklerimizle birlikte olacağımız keyifli toplantılara, yemek organizasyonlarına katılabiliriz.

Ay 20:40’da İkizler burcuna geçecek. Gece saatlerinde hareket ve iletişim ihtiyacımız öne çıkabilir.

Mars bugün Yay burcuna geçecek. Mars 17 Mart’a kadar Yay burcunda ilerleyecek. Bu dönemde yeni deneyimlere ve girişimlere daha cesur ve hevesli yaklaşabilir, risk alabiliriz. Enerjimizi, spor, gezi, seyahat, kültürel ve hukuksal alanlara daha fazla yönlendirebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Mars Yay burcuna geçiyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro