YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2017 22:17 - Güncelleme: 16 Temmuz 2017 22:22

Maddi güvenliği önemsiyoruz

Bugün 16 Temmuz Pazartesi... Ay günündeyiz...

Koç burcundaki Ay Yengeç burcundaki Mars ile dik açı yaptıktan sonra sabah 05:20’de  Uranüs ile kavuşacak ve ardından boşluğa girecek.

Sabah saatlerinde gergin açılar nedeniyle huzursuzluk artabilir. İlişkilerde çatışmalar, kaza ve sakarlıklar meydana gelebilir. Uyku sorunlarıyla birlikte, migren ve baş ağrıları gibi kronik sorunlar yoğunlaşabilir. Sabah saatlerinde daha sakin ve dengeli olmaya çalışmalıyız.

Ay 08:05’de Boğa burcuna geçecek. İlerleyen saatlerde değişen enerji dinamikleri dingin ve güvenli hale gelebilir.

Boğa burcundaki Ay önümüzdeki iki gün para, mal, kişisel kazançlar, güvenlik, keyif, konfor, toprak ve doğaya ait kavramları daha fazla ön çıkarabilir. Maddi manevi güvenlik ve istikrar arayışımız artacağından yavaş ve temkinli hareket edebiliriz. Değişikliklere uyum göstermekte zorlanabiliriz. Sanat, hobiler, zevk aldığımız kavramlar ve toprakla uğraşmak mutluluk verebilir.

Bugün İkizler burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile dik açı yapacak. İlişkilerde idealist ve hayalperest beklentiler artabilir. Bunda aşırıya kaçarsak hayal kırıklıkları da yaşanabilir. Bu enerjiyi yaratıcı çalışmalara ve sanata yönlendirmek faydalı olacaktır.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Maddi güvenliği önemsiyoruz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro