eposta yazdır zoom+ zoom-

Levent Kırca hangi partiye üye olacak?

Levent Kırca hangi partiye üye olacak?

Levent Kırca Ergenekon mahkemesinde açıkladı... İşte ünlü sanatçının şaşırtan açıklaması...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-06-2012 13:45 - Güncelleme: 23-10-2015 18:08

Ergenekon duruşmasına destek için duruşmaya gelen Tiyatro Sanatçısı , "Belki de yakın bir tarihte, İşçi Partisi'nin bizzat bir üyesi olmak yönünde yürümek üzereyim. Aydınlık ve Ulusal Kanal'ın yanında olmalıyız" dedi. Aydınlık gazetesi de bu haberi sürmanşetinden verdi.

SİLİVRİ'DE DURUŞMAYI İZLEDİ

Tiyatro Sanatçısı ve Aydınlık Yazarı Levent Kırca Silivri'ye gitti. Sık sık Silivri'ye gelerek Ergenekon duruşmalarını izleyen Kırca, "Bu haklı davamızda bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim. Türkiye'mizin ne halde olduğunu, ne durumlara düşürüldüğünü, nereye götürüldüğünü biliyoruz. Bugün bütün yurtseverler tehdit altındadır" diye konuştu.

ATATÜRK'Ü SEVMEK DIŞINDA BİR SUÇLARI YOK

"Davada yargılananların Cumhuriyet'i ve Atatürk'ü sevmek dışında hiçbir kusurları yok" diyen Kırca, "Aydınlık ve Ulusal Kanal'ın yanında olmalıyız. İşçi Partisi'nin ne kadar büyük bir başarıyla çalıştığını özveriyle hareket ettiğini duyarlı bir sanatçı olarak görüyorum." dedi.

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Levent Kırca
LEVENT KIRCA KİMDİR?

Levent Kırca, Türk komedyen,tiyatro ve sinema oyuncusu.Aslen Orduludur.İlk kez 1964'de Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Ankara Birlik Sahnesi ve Halk Oyuncuları'nda çalıştı. Nasreddin Hoca Oyun Treni, Siz Olsaydınız Ne Ya

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro