eposta yazdır zoom+ zoom-

Koltuk sevdasına tepki! CHP Genel Merkezi önünde eylem

Koltuk sevdasına tepki! CHP Genel Merkezi önünde eylem

CHP Keçiören İlçe Teşkilatı üyesi Abbas Canyurt, CHP yönetimindeki son gelişmeler üzerine olan tepkisine dikkat çekmek için farklı bir eylem gerçekleşti. Canyurt, yönetimin değişmesi için CHP Genel Merkezi önünde, evinden getirdiği koltuğa oturarak eylem yaptı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 08-08-2018 12:06 - Güncelleme: 08-08-2018 12:06

CHP Ankara Keçiören İlçe Teşkilatı üyesi Abbas Canyurt, evinden getirdiği koltukla CHP Genel Merkezi önünde oturarak eylem yapmaya başladı. CHP’de yönetimin değişmesi için böyle bir eylem yapma gereği duyduğunu söyleyen Abbas Canyurt, koltuk sevdasına dikkat çekmeyi amaçladığını söyledi. Partisiyle ilgili herhangi bir problemi olmadığını kaydeden Canyurt şöyle konuştu:

“Bu benim kendimce bir eylem şeklim. Partimle ilgili herhangi bir problem ve sıkıntım yok. Yöneticilerimle sıkıntım var. Böyle bir eylem düşündüm. Koltuk getirdim oturuyorum. Parti yönetimi, genel merkez yöneticileri, yeter artık. Ben 46 yaşına geldim. 16 yıldan beri işsizim. Özel sektörde iş buldukça çalışıyorum. Her seferinde yenilgi her seçim gecesi ağlamak, artık yeter diyorum. Kendimce böyle bir eylem geliştirdim. Evimde bir koltuğum vardı onu da getirdim buraya oturuyorum, aynen evimde yaptığım gibi. Koltuk burada güzelmiş genel merkez önünde. Koltuk rahat. Burada rahatsa içerde daha rahattır bence.”

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Koltuk sevdasına tepki! CHP Genel Merkezi önünde eylem haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Hasan 08 Ağustos 2018 18:45 BU YEREL SEÇİMLERDE CHP BİTECEK ARTIK CHP BIZDEN OY YOK 9 SEÇİM KAYBETMİŞ BİR ÇOK SEÇİM STRATEJİ HATASI YAPMIŞ BİR GEN.BAŞ İSTEMIYORUZ İNCEYE GÖREVİ BIRAKMAZ ISE CHP NİN SONU OLACAK GÖRECEKSİNIZ ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM BUNU

    CEVAP YAZ 0 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro