Kaybolan Çiçekler Çilem DNA sonucu açıklandı bakın kim çıktı!

Kaybolan Çiçekler'de son dakika gelişmeler yaşanıyor. 7 Aralık 2017 perşembe günkü programında yıllardır babasını arayan Çilem sonuna babasına kavuştu. DNA testi beklenirken canlı yayında yaşananlar herkesi şoke etti.

Dirseğinin üst kısmında ben olan Çilem Sarı 18 yıldır babasını arıyordu. Babasının kim olduğunu bilmeyen Çilem, ailesini bulabilmek için Kaybolan Çiçekler programına başvurdu. Canlı yayında yapılan DNA sonucu bugün açıklandı. Yıllardır babasını arayan Çilem ilk kez babasıyla telefonda konuştu. Mehmet bey ile telefonda konuşan Çilem gözyaşlarını tutamadı. Babasına kavuşmanın heyecanını yaşayan Çilem daha sonra ablası Havva ile tanıştı. Abla Havva DNA testi beklemediğini zaten bunu hissettiğini söyledi.

MEHMET BEY KABULLENMEMİŞTİ Anne Belgin Sarı canlı yayında yaptığı açıklamada hamile kaldığı zaman Mehmet beyin çocuğu kabullenmediğini söyledi. Anne Belgin yaptığı açıklamada, Mehmet beyin 18 yıllık baba hasretini gidermesi için çabalaması gerektiğini sözlerine ekledi.MEHMET BEY CANLI YAYINA ÇIKACAK MI? Mehmet Bey canlı yayında yaptığı açıklamada Konya'dan İstanbul'a gelmeyeceğini söyledi. Israrla yayına davet edilen Mehmet Bey stüdyoya gelmeyi kabul etmediğini ifade etti.

  • Medya 07 Aralık 2017 13:02
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Kaybolan Çiçekler Çilem DNA sonucu açıklandı bakın kim çıktı! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro