BIST 11.134
DOLAR 33,08
EURO 36,22
ALTIN 2.612,90
MEDYA

Payitaht Abdülhamid'in Kudüs sahnesi sosyal medyada olay oldu!

ABD'nin skandal kararın ardından Payitaht Abdülhamid dizisinin tüyleri diken diken eden 'Kudüs müminlerin haremidir' sahnesi sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

ABD Başkanı Donald Trump, Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyacağını açıklamasından sonra mesele dünyada uluslararası bir krize dönüşmüş durumdayken, TRT'nin çok izlenen dizisi Payitaht Abdülhamid'teki Kudüs sahnesi sosyal medyada en çok paylaşılan videolardan biri oldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle