'Kalleşlik' sözü ortalığı karıştırdı! Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı

Survivor 2018'in Pazartesi yayınlanacak olan yeni bölümünde hem ödül oyunu, hem de eleme heyecanı yaşanacak. Survivor'da haftalar sonra dokunulmazlık oyununda başarı gösteremeyen Gönüllüler'de takım karışıyor. İki dokunulmazlık oyununu kaybederek dört eleme adayı çıkaran Gönüllüler takımında adı yazılan Nagihan'ın sert tepkileri dikkat çekiyor.

KONSEY SONRASI GÖNÜLLÜLER ADASI KARIŞTI! Konsey sonrasında gece adada takım arkadaşlarına tepki gösteren Nagihan, 'Ben kalleşliğe karşıyım' sözleriyle adını yazanlara kızıyor. Murat, Nagihan'ı yazdıklarını ancak sert tepkileri olduğunu söyleyerek, 'Ben, Hilmi Cem, Anıl ve Damla Nagihan'ı yazdık. Bundan sonra Nagihan'ın Anıl'a inanılmaz sert çıkışları oldu' diyor. Anıl ise Nagihan'ın daha soğuk kanlı olması gerektiğini söylüyor.

Kendisi de eleme adayı olarak gösterilen başarılı yarışmacı Damla'nın ise Nagihan kriziyle ilgili söylediği, 'Keşke böyle bir durum yaşamasaydık. Ama herkes kendi yüzünü göstermeye başladı. Belki bizim açımızdan daha iyi oldu' sözleri dikkat çekiyor.

SURVIVOR'DA KİM ELENECEK? Survivor'da birleşme partisi sonrası ilk hafta dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybeden Gönüllüler'de konseyde adı yazılan Nagihan, Damla ve Yağmur ile, bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmi Cem'in adını söylediği Birsen eleme adayları oldu. Survivor'da geçtiğimiz ay yapılan toplu sms oylaması sonuçlarına göre, adaya bu hafta veda eden isim Survivor'ın 77. bölümünde belli olacak.

  • Medya 21 Mayıs 2018 08:39
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN 'Kalleşlik' sözü ortalığı karıştırdı! Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro